Haber Bültenimize Üye Olun
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2002 yılında kuruluşundan bu yana Kusgolu Mermer (Kgmstone) dünya pazarına kaliteli Doğal Taş ürünleri tedarik etmektedir. İlk günlerden itibaren müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her ölçüdeki hammadde veya mamulün en büyük üreticilerinden biri olarak, faaliyetlerimiz hem yerleşim yeri / ticari projelerde hem de müşterilerin depo stoklamalarına paralel şekilde değişen piyasa talebine yanıt olarak genişlemiş ve çeşitlenmiştir.

Günümüzde Kgmstone, taş ticaretinde en yüksek hizmet standartlarını ve işçiliğini müşterilerine sunabilecek engin tecrübesiyle, standart ürün taleplerinden butik/özel proje taleplerine kadar her türlü detaylı ürün işlemini güçlü altyapısı ve gelişmiş üretim tesisleri sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten gelen tecrübemiz ve dünya standartlarındaki ürünlerimizle sektördeki güvenilir iş ortağınız olmak ve piyasadaki rekabetçi özelliğimizi her daim korumak

Medya


FABRİKAMIZ

 • 40.000 m2 AÇIK ALAN

  Güncelleniyor...

 • 3.000 m2 KAPALI ALAN

  Güncelleniyor...

 • 100,000 m2 ANNUAL PRODUCT

  Güncelleniyor...

 • NUMBER OF EMPLOYEES: 65

  Güncelleniyor...

Yasal

Şirketimiz, internet sitesi, mobil uygulaması ve mobilweb ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ve yasal yükümlülüğü çerçevesinde  kullanıcı / üye gezinme bilgilerini işleyebilecektir. Kişisel Veriler’i işlerken genel kabul görmüş güvenlik teknolojisi standartlarını kullanmaktayız.
Web sitesi, mobil site ve uygulamada yer alan tüm içeriklerin yönetim ve yayın hakkı firmamıza aittir. şirketimiz ziyaretçilere haber vermeksizin site içeriği ve yazılımı ile ilgili değişikleri yapabilir. 
Web sitesi, mobil site ve uygulamada yer verilen içerikler ile firma verileri arasında farklılık olması durumunda firma verileri geçerlidir.

2010 © Copyright KUSGOLUMERMER.COM